מאמרים

עיסוי בהריון צעיר

עיסוי בהריון צעיר

נכנסת להיריון, ויחד עם השמחה האדירה עולות תחושות גופניות שלא חווית בעבר: לחץ ותדירות לפיפי, רגישות לריחות מסוימים- לפעמים אפילו לזה שישן לצידך, ולעיתים הקאות. ועוד מבטיחים לך שעשויים להיות לך תסמינים נוספים בהמשך כגון צרבות, חוסר שינה וכמובן, איך לא, גם כאבי גב ובעיקר התחתון.

המשך קריאה: %sעיסוי בהריון צעיר

עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות

חורף בחוץ, הציפורים נודדות, הגשם יורד, הנפש מתכנסת, הגוף מתכווץ וקר. נורא קר. אפילו השכבה הרביעית שעלינו לא מקלה על הכפור. יש שתי אנרגיות חשובות ומהותיות ביקום שהן חום וקור. בעוד שהקור מכווץ ומצמצם, החום פותח ומרחיב. לכן, הפתרון האולטימטיבי, בעיקר בעונת החורף, להתרוממות הרוח והנפש וחימום הגוף והלב, הוא עיסוי באבנים חמות.

המשך קריאה: %sעיסוי באבנים חמות

ימי הולדת וערבי רווקות

ימי הולדת וערבי רווקות:

הזדמנות נפלאה לחוויה בלתי נשכחת לפני החתונה או לחגיגה אחרת של יום ההולדת שלך!

בארגז הכלים שלי תמצאי מגוון שירותים שעשויים להתאים בדיוק לצרכייך ולרצונותייך.

לדוגמא: הפעלה באמצעות קלפי מודעות  

המשך קריאה: %sימי הולדת וערבי רווקות

מה הם פרחי באך?

מה הם פרחי באך?

פרחי באך הינם 38 תמציות פרחי בר מרוכזות מאוד, אשר כל פרח מייצג מצב תודעתי נפשי – רגשי מסוים. פרחים אלו נוגעים בעומק דיס-ההרמוניה של המקבל וסוללים את הדרך לאיזון מחודש ומלא: הם משנים רגשות שליליים כגון פחד, דכדוך ושנאה, והופכים אותם לאומץ, שמחה ואהבה. באופן זה הם משנים את הגורמים למחלות, ועל כן יעילים מאוד גם ברמה הפיזית. הם פועלים כזרזים העובדים בעדינות וביעילות ומחוללים את השינוי הנדרש לריפוי מבפנים.

המשך קריאה: %sמה הם פרחי באך?

שנה חדשה, התחלה חדשה

שנה חדשה, התחלה חדשה

המחצית השנייה של חודש אוגוסט עשויה להביא איתה דריכות לקראת השנה החדשה. אנו עשויים לומר לעצמינו ש"הנה, החופש הגדול אוטוטו מסתיים, וצריך לחזור לשגרה". גם החגים שעומדים בפתח, עשויים להכניס אותנו "לכוננות" כדי שנספיק את כל הדברים שעוד לא עשינו, לפני שהם ידפקו על דלתנו.

המשך קריאה: %sשנה חדשה, התחלה חדשה